Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Hejka, poszukuje poprawnego miejsca na mój ślub. Sala powinna być bardzo gigantyczna, ponieważ moje ślub będzie ogromne. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka impreza. Może znacie takie miejsce? Niezmiernie zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Jarko445

Posty: 28

 
Hej szukam domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i potrzebuje pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być znaczna, albowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę znacznie wdzięczna.

wom_ww

Posty: 30

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezwykle elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, iż wasi goście będą pod znacznym zaskoczeniem, niewątpliwie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, iż pomogłem. Powodzenia.

Zbychoo54

Posty: 27

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali która by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, która spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć dużą, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę ogromnie wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezmiernie serdecznie.

pstry

Posty: 18

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu bowiem liczę na to, że ktoś poda bardzo fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie jedynie tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

bmw316

Posty: 22

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niesłychanie wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeżeli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niesłychanie gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

Strzała

Posty: 23

 
Witam wszystkich niesłychanie serdecznie, posiadam podobny kłopot ze odnalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeśli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę dużo wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Gumis

Posty: 21

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam niemniej jednak mogę wam podpowiedzieć, iż w Internecie znajdziecie dla siebie właściwa salę, bowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

dzipkis

Posty: 29

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to znaczy niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Ważne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Misio

Posty: 27

 
Dzień dobry wszystkim, bardzo proszę o radę odnośnie miejsca, w jakim będę mógł zorganizować mój ślub. Jeśli posiadacie namiary na jakąś bardzo dobrą sale, która będzie gigantyczna i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, istotne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

sonicsquad

Posty: 26