Polecenie wyjazdu służbowego - POMOCY!!

Polecenie wyjazdu służbowego - POMOCY!!

Witajcie. Niesłychanie chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to porządne rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

mniszek

Posty: 13

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezmiernie znaczące dokumenty, czasami były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Jermeri

Posty: 15

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w swojej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

krugerPL

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To niesłychanie wygodne rozwiązanie także dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Pelo_er

Posty: 28

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

dspk666

Posty: 22

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

zoferek

Posty: 25

 
Przy takiej wielkiej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików ludzi, jakie przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Acclaim

Posty: 17

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezwykle prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

El2CzupakaBra

Posty: 19

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie pożądane byłoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też potrzebuje osoby, jaka będzie nim zarządzała.

Webmaster

Posty: 21

 
Znacznym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był usatysfakcjonowany. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

gregcie@

Posty: 14