Prezent z okazji rocznicy

Prezent z okazji rocznicy

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości niemniej jednak na nieszczęście są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak istotne.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Wielki Duch

Posty: 28

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi natomiast wymagają oni kilkuset pln od jednego nagrania vhs więc jest to troszkę zbyt dużo jak dla mnie.

Gerda

Posty: 25

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Vickson

Posty: 22

 
Szukam podobnej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Hardkorowy Koksu

Posty: 22

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Niciuśś98

Posty: 22

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

45@54

Posty: 23

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

elemen_th

Posty: 10