fronty meblowe ??

fronty meblowe ??

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, bowiem to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

wieszdo87

Posty: 1

 
Należałoby porównać sobie różne opcje, a wówczas wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na niezmiernie długi czas.

mikuser

Posty: 10

 
Można zamówić gotowe meble, natomiast można też zamówić w takiej firmie wszystkie konieczne elementy. Troszkę zachodu z tym jest, natomiast można sporo zaoszczędzić. Niewątpliwie przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, albowiem wtedy można o sporo łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

Demi45P

Posty: 14

 
Można zamówić gotowe meble, ale można też zamówić w takiej firmie wszystkie potrzebne elementy. Trochę zachodu z tym jest, ale można sporo zaoszczędzić. Oczywiście przydaje się trochę wiedzy w tym temacie, bo wtedy można o wiele łatwiej poradzić sobie chociażby z montażem takich mebli w swoim domu czy mieszkaniu.

labuh

Posty: 7

 
Przykładowe meble kuchenne z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=9. Mają wiele projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

HaFranek

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Azazel412

Posty: 8

 
Ofert jest dużo, bo firm powstało ostatnio niesłychanie dużo. Nie ulega wątpliwości trzeba sprawdzać czy rzeczywiście znają się na własnej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

DVDiss

Posty: 8