idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na jakiej zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Rico

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Miki789

Posty: 6

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Dobruśw90

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Himu87

Posty: 21

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

DobreRADY

Posty: 5

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

alex-oo

Posty: 17

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Rrobo159

Posty: 18

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na dużo stronach możesz znaleźć sporo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

Zob4567

Posty: 18

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

GGregbard

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

labuh

Posty: 5